Willa Danuśka

Kalata Danuta

Osiedle Frączkówka

Kościuszki 69b

34-520 Zakopane Olcza

                    email.  kalatajan@neostrada.pl

tel./fax 0 18 20 74 873

kom. 0605 520 512

FORMULARZ KONTAKTOWY

Dla zapewnienia najlepszej jakości usług proponujemy kontakt telefoniczny (stacjonarny tel.).

Numer konta bankowego do wpłaty zadatku zostaje podany po ustaleniu
dostępności terminu oraz po omówieniu szczegółów rezerwacji .

Dane GPS: N: 49°19’10″ E: 19°59’39″

Gości jadących do Willi „Danuśka” a korzystających z GPS prosimy o wprowadzanie w nawigacji podanych danych GPS lub Zakopane ulica Rybkówka, numer 13 od tego numeru proszę podjechać 100m przed siebie.

PROSZĘ O NIE SKRĘCANIE W PIERWSZĄ ULICE RYBKÓWKA(ULICA ŚLEPA -KAMIENISTA) LECZ 50 MERTÓW WYŻEJ W DRUGĄ ULICĘ  RYBKÓWKA RÓWNOLEGŁĄ DO PIERWSZEJ (ASFALTOWA) – DOCELOWĄ   

danuska-mapka

Dojazd

Powiększ mapkę

Najlepiej dojechać do nas jadąc w kierunku Zakopanego, mijając tablice Zakopane przy szosie po 600 m. skręcić w lewo na Ustupie naprzeciw stacji Orlen i McDonald, pod wiadukt do Drogi na Olczą. Następnie po 900m skręcić w lewo na ulicę Kościuszki -Frączkówka gdzie po przebyciu 400m znajduję się Willa Danuśka przy ulicy Kościuszki 69b.

Turyści nie korzystający z własnego środka lokomocji.

Po dojechaniu do Zakopanego pociągiem lub autobusem,prosimy o przejście w okolice dworca PKS tam odchodzą busy i autobusy do Olczy. Najlepiej do willi Danuśka dojechać busem nr 20 Zakopane Olcza wtedy wysiadacie na ostatnim przystanku,10 m od willi Danuśka. Można też do nas dojechać busem o nazwie Zakopane Olcza – Frączkówka nr 100 , wtedy wysiadają Państwo obok karczmy Muzykanckiej ,wtedy wracacie się do willi Danuśka 50m. Jeżeli trzeba będzie czekać na którykolwiek z tych busów wtedy wsiadacie w bus lub autobus jakikolwiek jadący do Olczy, wtedy wysiadacie na przystanku Stachonie i podchodzicie do willi Danuśka 500m.

Atuty lokalizacji:

Nasza willa znajduje się 4,5 km od centrum na drodze równoległej do Zakopianki przez co turyści wynajmujący u nas pokoje, omijają korki tworzące się na odcinku Poronin-Zakopane i w ciągu 5 minut dostają się do centrum Zakopanego własnym samochodem jak również w drugą stronę do drogi na Bukowinę Tatrzańską.

Nasza druga strona   www.danuska.pl

  Lokalizacja Willi Danuśka

Stachoń Trans