W czasie wczasów i pobytu w Zakopanem (meteor-turystyka.pl/noclegi,zakopane,0.html) można spędzać wolny czas korzystając z różnych atrakcji i rozrywek przygotowanych specjalnie z myślą o wypoczywających tutaj wczasowiczach.

Latem (bliżej)

  • Spacery, wypady piesze i rowerowe,
  • możliwość odwiedzenia  dwóch bacówek.

Zimą (bliżej)

  • Aktywny wypoczynek na pobliskich wyciągach narciarskich,  gdzie również można wypożyczyć sprzęt narciarski.
  • Lepienie bałwana, zabawy na śniegu.
  • Organizacja kuligów wraz z paleniem ogniska.

Latem (dalej)

  • W odległości 3 km znajduje się nowoczesny, nowy Park Wodny „Antałówka, gdzie oprócz atrakcji wodnych można skorzystać z baru, kręgielni, SPA i innych.
  • W odległości 4 km znajdują się skocznie narciarskie i w ich okolicy stragany z regionalnymi wyrobami  oraz atrakcje dla dzieci.
  • W  odległości 4km zaczynają się szlaki turystyczne w Kuźnicach, gdzie położona jest dolna stacja kolejki linowej na Kasprowy Wierch. Tutaj również otoczenie lasów sprzyja spacerom i krótkim wycieczkom w pobliskie doliny. Dla bardziej zaprawionych trudniejsze szlaki turystyczne.
  • W odległości 3-4 km położone są Krupówki i stacja kolejki terenowo-linowej na Gubałówkę.
  • 1,5 km jest do kolejki widokowej na Harendzie i szkoły paralotniarskiej, tam także wypożyczalnia rowerów oraz trasa rowerowa o wysokiej skali trudności.

Zimą (dalej)

Zachęcamy Państwa do wypoczynku zimowego w willi Danuśka.

W pobliżu  obiektu, w odległość od 1.5 km do 6 km znajduje się kilka wyciągów o różnym stopniu trudności. Nasza willa znajduje się w cichym miejscu na drodze równoległej do zakopianki przez co turyści wybierający się do centrum lub wyciągi czy termy w Szaflarach , Bukowinie Tatrzańskiej omijają korki na zakopiance.Turyści mieszkający u Nas mogą zamówić 2 godziną przejażdżkę saniami przy świetle pochodni. Najbliższy wyciąg od willi Danuśka to kompleks Narciarsko Rekreacyjny Harenda -Zakopane w odległości 1500m ,w odległości 50 m znajdują się 2 linie bus Zakopane.Na terenie kompleksu Narciarskiego Harenda  znajduje się 4 osobowa kolej krzesełkowa,2 wyciągi orczykowe,kilka wypożyczalni sprzętu sportowego,szkoła narciarska 2 karczmy regionalne,oraz taras widokowy. Stok jest sztucznie naśnieżany,oświetlony i 2 razy dziennie ratrakowany co sprawia że warunki narciarskie zadowolą najbardziej wymagających. Na terenie ośrodka znajduje się lodowisko i wypożyczalnia łyżw.Dla  turystów mniej wprawionych proponujemy saneczki i spacery w partiach reglowych oraz kąpiele w termach Podhalańskich.

Wyciągi narciarskie w pobliżu (od 1 km do 6 km).

Antałówka – dojazd od ul Broniewskiego. Harenda dojazd od  Ustupu lub oś Króle. Kotelnica dojazd kolej na Gubałówkę. Polana Szymoszkowa obok hotelu Mercure Kasprowy. Koziniec dojazd od drogi na Antałówkę. Lipki dojazd od ul ks. Stolarczyka. Wierszyki dojazd od ul Małe Żywczańskie. Szymoński Wierch nad stacją PKP. Pod Nosalem dojazd od ul Balcera. Pod Krokwią obok Wielkiej Krokwi.

Niezapomnianych wrażeń życzą gospodarze.

Nasza druga strona   www.danuska.pl

 


 Lokalizacja Willi Danuśka

Stachoń Trans